Wejdź do gry z Superbet! 500 zł CASHBACK

Podczas wyboru bukmachera większości osób radzi nam, aby sprawdzać także jakie bonusy i promocje bukmacherskie nam on oferuje.

Te praktycznie mogą dotyczyć nas już od samego początku. Bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę, że większości graczy będzie systematycznie ich zasilać finansowo. I nie ważne czy wpłacamy na konto 20 czy 2000 złotych. W skali całego kraju, a nawet świata są to bardzo pokaźne kwoty.

To jedynie pokazuje, że warto walczyć o każdą osobę, która chce obstawiać mecze. Okazało się, że skutecznym wabikiem jest bonus na start. To on często powoduje, że zupełnie nowi gracze wybierają tego, a nie innego bukmachera.

 

Bonusy powitalne bukmacherów

Obecnie możemy liczyć na bonusy powitalne w wysokości średnio 500-1000 złotych. To co da się dodatkowo zauważyć, że fakt, że bukmacherzy chętnie zwiększają te kwoty. Jest to faktycznie bardzo kusząca oferta, ale… Tych pieniędzy nie otrzymujemy od razu po rejestracji konta. Nie dostaniemy ich nawet po wykonaniu pierwszego depozytu – choć w większości przypadkach owy bonus jest zależny właśnie od niego.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
2 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
3 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
4 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
5 Cashback 550zł Opis Wejście
6 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
7 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście

W przypadku tej promocji bukmacherskiej musimy wykonać obrót. Dopiero po jego wykonaniu możemy liczyć na otrzymanie danego bonusu. Okazuje się zatem, że nie zawsze początkujący gracze są w stanie niejako uwolnić te kwotę. Poza tym wpłacają oni niewielkie kwoty co powoduje, że owy bonus również nie jest wysoki. Warto jednak skorzystać z tej możliwości.

 

Warunki promocji

Niektórzy legalni bukmacherzy maja naprawdę proste warunki obrotu tego bonusu. Dzięki temu w szybki sposób możemy zyskać nawet kilkaset złotych. Mogąc coś podpowiedzieć – warto poczekać z rejestracją i uzbierać więcej pieniędzy, by później móc liczyć na równie wysoki bonus. Nowi gracze mogą liczyć także na freebet, który zazwyczaj nie jest wyższy niżeli 20 złotych. Z tego bonusu jak najbardziej warto skorzystać.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Są i tacy gracze, którzy bardzo interesują się tym rodzajem promocji, gdyż w jego przypadku od razu po rejestracji otrzymujemy pieniądze. Przez to często możemy usłyszeć, że konto zakładane są na wszystkich członków rodziny, by zyskać praktycznie darmowe pieniądze.

 

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Pozostają nam jeszcze promocje dla stałych graczy, które się często zmieniają. Głównie mówimy tu o programach lojalnościowych. Ale także promocjach, które dotyczą tylko danego zdarzenia. Czy ogólnie warto korzystać z tych wszystkich bonusów? Tak.

Z pewnością nie mamy nic to stracenia. W każdym z tych przypadków możemy jedynie zyskać dodatkowe funduszy do obstawiania. Jeszcze za czasów nielegalnych bukmacherów byli gracze, którzy głównie bazowali na promocjach.

Dzisiaj niestety tych bukmacherów jest o wiele mniej. Mamy siedmiu legalnych bukmacherów. Na horyzoncie widać jednak pierwsze firmy, które otrzymują odpowiednią licencje uprawniająca do oferowania swoich usług. Niezależnie od tego jakim budżetem dysponujemy i czy jesteśmy graczami rekreacyjnymi czy tez zawodowymi warto korzystać z bonusów. Dzięki nim często możemy pozwolić sobie na większe ryzyko jednocześnie nie tracąc swoich pieniędzy.

Pamiętajmy, że jest to zmienna oferta. Dlatego obserwujmy na bieżąco co oferuje nam bukmacher w zakładce „Promocje”.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje