2024 4.6 / 5.0 Darmowy zakład + 1500zł za wpłatę Zagraj

STS

Szybka rejestracja z freebetem

  • mecze na żywo
  • solidne kursy
  • darmowe zakłady
  • bonus za wpłatę
  • bdb aplikacja

Oferta bukmachera jest niezwykle ważna dla każdego gracza. Chcielibyśmy móc zarejestrować się u jednego z nich i mieć dostęp do wszystkich możliwych spotkań, by nie musieć posiadać kont u kilku z nich. To jednak niemożliwe. A szczególnie w erze legalnych bukmacherów.

Korzystając z Bet365 mieliśmy niemal wszystkie spotkania niezależnie od dyscypliny. Dodatkowo bardzo szeroka oferta LIVE sprawiała, że każdy miał tam konto i to mu w zupełności wystarczało. Dziś wygląda to już inaczej.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Legalny bukmacher

Legalny bukmacher online nie jest w stanie zaoferować nam tego samego. Oferty są mocno okrojone, a są i takie przypadki, w których bukmacher nie posiada nawet oferty LIVE. W przypadku STS.PL o to co prawda martwić się nie musimy. Do swojej dyspozycji mamy zarówno ofertę przedmeczową jak i zakłady na żywo. Ich ilość daje już jednak do myślenia.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Obstawiając zakłady bukmacherskie przed rozpoczęciem danego spotkania do wyboru mamy z pewnością więcej zdarzeń. Tu niejeden gracz, który ma właśnie taką strategię może być zadowolony. Jednak kiedy obstawiamy tylko na żywo możemy mieć już problemy.

 

Zakłady bukmacherskie na żywo

Oferta STS.PL na żywo nie jest już taka szeroka. Do wyboru mamy często pojedyncze spotkania nawet z piłki nożnej. Z czego wynika ten fakt? Przecież bukmacher ten jest na rynku nie od dziś. Powinien zatem móc nam oferować lepszą ofertę niezależnie od wszystkiego.

Oczywiście każda firma bukmacherska musi się zabezpieczać. Niezależnie od tego czy jest ona legalna czy też nie – musi zarabiać. Każdy chce tu wyjść na swoje, ale doskonale wiemy, że nie ma tutaj tzw. pewniaków. Poza tym nie ma typera ze 100% skutecznością.

Dodatkowo należy zaznaczyć, że STS.PL szybko limituje zatem nie ma mowy o tym, by szczególnie ograć tego bukmachera. Zatem aby zwabić więcej graczy szeroka oferta byłaby tutaj jak najbardziej wskazana.

2024

Opinia o bukmacherze STS

Póki co wydaje się, że STS.PL zaczyna być typowym średniakiem, który nie radzi sobie z natłokiem graczy. Średniej wysokości bonus powitalny, średnia oferta… Bukmacher ten ma swoje zalety. Ale te najważniejsze kwestie dla gracza są bardzo okrojone.

Mimo to wszystko nadal są gracze, którzy chętnie rejestrują i tutaj swoje nowe konta – w końcu wybór mamy coraz mniejszy. Póki co również nie słychać o nowych firmach, które otrzymałyby licencję uprawniającą ich do oferowania swoich usług bukmacherskich na naszym rynku.

Firma bukmacherska STS z pewnością musi wprowadzać zmiany. W innym wypadku wyprzedzi go konkurencja, która bacznie obserwuje wymagania graczy. Warto zatem wprowadzić poprawki, które z pewnością pozytywnie odbiją się na popularności STS.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty