Strony bukmacherów: www.etoto.pl - www.efortuna.pl - www.iforbet.pl - www.lvbet.pl - www.milenium.pl - www.sts.pl - www.totolotek.pl

Oferta na dziś ComeOn

Nowo rejestrujących się bukmacherów w Kraju wciąż nam brakuje i sporo z tych jacy kiedyś działali na polskim rynku bukmacherskim aktualnie nie oferują zakładów sportowych dla Polaków. Jednakże stopniowo się to zmienia i kilku znaczących bukmacherów implikuje o naszą koncesję MINISTERSTWA FINANSÓW i takową … dostaje!

Miło nam poinformować iż w dniu 28 czerwca 2018 nowiutki buk zdobył koncesję na organizowanie zakładów sportowych w Polsce. Mówimy o organizacji Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Nowy z licencją buk ComeON

Niniejsza firma bukmacherska wnioskowała o dostanie licencji przez dużo ponad 6 miesięcy, spełniając każde warunki jakie są w zapisach ustawy o grach hazardowych on-line, nabyła koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większą część akcji w organizacji posiada szwedzka Cherry AB, otworzona w 1963 roku, posiadacz takich spółek jak: ComeOn, Cherrycasino oraz udziałowcem takich spółek jak Yggdrasil, Knock Out AB plus parunastu innych.

Organizacja Cherry AB połączona jest z biznesem gier on-line od bardzo dawna. Owa firma oferuje rozgrywki on-line w tym zakłady sportowe, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, produkowanie gier. Ukazana spółka zajmuje się użytkownikami na starym kontynencie oraz jest notowana na giełdzie.

TOP 3 bukmacherów internetowych: Typowanie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Moja opinia o ComeOn

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów sportowych była konieczna! To nie ulega kwestii! Natomiast iż tak dobra marka na rynku europejskim wkroczy do Polski przed takimi firmami jak bet at home czy Betclic to już jest absolutne zdumienie.
O legalnym buku (bowiem tak wolno napisać) ComeOn posiadam jedynie rzetelne zdanie. Odkąd wkroczyli do Polski parę lat temu, pamiętam iż ich support i co więcej propozycja dla grających były na świetnym pułapie i pozostaje Nam jeno brać za dobrą monetę iż tak będzie w Polsce.

Bonusy w ComeOn

W parunastu państwach Europy, jednak i pewno w Polsce również będzie dostępny bonus za wpłatę – naturalne 100% za startową wpłatę na konto obstawiającego. Więcej niedługo na naszych stronach…

TOP 3 bukmacherów internetowych: Typowanie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

, ,

Comments are closed.