Supergame w Superbet

Superbet Polska – lider rynku zakładów sportowych, słynie z innowacyjności i rozwoju. Teraz przedstawia swoją najnowszą ofertę, która ma zelektryzować miłośników Ekstraklasy piłki nożnej. SuperGame Jackpot to gra, która daje szansę na wygranie co tydzień minimum 50 000 zł, a ta kwota może jeszcze rosnąć. Wystarczy trafnie przewidzieć wyniki meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl – Numer 1 w Polskim Rynku Zakładów „Free to Play”

SuperGame Jackpot to gra „free to play”, co oznacza, że nie musisz wpłacać żadnego depozytu ani ryzykować swoich pieniędzy. To doskonała rozrywka, która nie wiąże się z żadnym ryzykiem związanym z tradycyjnymi zakładami bukmacherskimi. Jednak może przynieść ogromne wygrane i zapewnić świetną zabawę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

50 000 zł w Supergame

Ta nowa forma rozgrywki to prawdziwa gratka dla fanów Ekstraklasy. Co ciekawe, jeśli nikt nie wygra głównej nagrody w danym tygodniu, kwota ta zostaje dodana do puli na kolejny tydzień. To właśnie dlatego zyskaliśmy rekordową wygraną 40 000 złotych w poprzedniej edycji gry. Wynikało to z kumulacji nagród z wcześniejszych tygodni, a mecz Brazylia kontra Argentyna zakończył się remisem.

Teraz, w SuperGame Jackpot, takie kumulacje będą jeszcze częstsze, co oznacza większe szanse na ogromne wygrane.

Superbet – Dla Zadowolonych Graczy

W tym roku Superbet już podarował użytkownikom swojej platformy wygrane na łączną kwotę blisko 8 000 000 zł. To działania, które przyciągają kolejnych zadowolonych graczy i pozwalają Superbet utrzymać swoją pozycję na czele rynku zakładów sportowych.

Dlaczego Zmieniamy Naszą Ofertę?

„W Superbet nie akceptujemy stagnacji i zawsze staramy się ulepszać nasze rozwiązania. Kumulacje wygranych w połączeniu z typowaniem wydarzeń związanych z „najlepszą ligą świata” powinny dalej inspirować naszych graczy, którzy coraz częściej wybierają naszą ofertę. Ponadto, od czasu do czasu do puli nagród wprowadzane będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na razie zostawiamy to jako niespodziankę” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot i Ekstraklasa – Idealne Połączenie

Jeśli jesteś fanem Ekstraklasy i zakładów bukmacherskich, SuperGame Jackpot to idealna gra dla ciebie. Znajdziesz ją na www.superbet.pl oraz w najlepszej w Polsce aplikacji mobilnej Superbet.

Sprawdź SuperKursy i SuperBets

Superbet oferuje zakłady „SuperKursy” na najważniejsze rozgrywki piłkarskie z marżą 0%! Dostępna jest również bogata oferta SuperBets, obejmująca wiele typów zakładów na każdy mecz Ekstraklasy. Fani zakładów z pewnością zainteresują się także bonusem 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowa odsłona gry jest już dostępna na www.superbet.pl i w aplikacji mobilnej Superbet. Zagraj i zdobądź swoją szansę na ogromne wygrane w SuperGame Jackpot!

Obstawianie Ekstraklasy

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Tagi :

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł