Supergame w Superbet

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Superbet odpalił nowiuteńką wersję kompletnie bezpłatnej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zwyciężenia co siedem dni minimum 50 000 pln, a suma ta może z dowolną serią powiększać się o kolejne 25 000 złotych. Starczy odpowiednio rozszyfrować dokładne wyniki meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 polskiego rynku zakładów sportowych w kategorii gier „free to play”. Są to rozgrywki, jakie nie potrzebują depozytu, bądź zaryzykowania stawki. Grający nie ponosi wskutek tego ani grama niebezpieczeństwa związanego z rejestracją u bukmachera, ma za to szansę zyskania ogromnej gotówki oraz umożliwioną doskonałą zabawę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

50 000 zł w Supergame

Nowiutka konwencja to rozgrywka kumulacyjna, gdzie brak zasadniczej nagrody w jednej kolejce będzie wzmacniał emanacje w nowej! W minionej kolejce Super Game padła rekordowa dotychczas wygrana – jeden obstawiający zgarnął 40 000 złotych w gotówce.
Tak wielka sumka była właśnie rezultatem kumulacji związanej z brakiem rozstrzygnięcia w uprzedniej kolejce. Zwycięzców nie było, albowiem konfrontacja Brazylia kontra Argentyna został przerwany tudzież nierozstrzygnięty.
W nowym Super Game Jackpot kumulacja inaczej naprawdę potężne wygrane w tejże zupełnie bezpłatnej grze, będą w znacznym stopniu częstszym zdarzeniem.

Jedynie w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play podarował użytkownikom zapisanym w swoim portalu wygrane na ogólną kwotę blisko 8 000 000 zł! Między innymi te działania sprawiają stałe uzyskiwanie przez spółkę kolejnych, zadowolonych użytkowników i pogoń za konkurencją ze ścisłej czołówki.

2023

Z jakiej przyczyny wobec tego zmiana flagowego formatu?

„W Superbet nie tolerujemy znużenia i co więcej cały czas modernizujemy nasze rozwiązania. Akumulowanie wygranych w zestawieniu z typowaniem zdarzeń dla zabawy „najfajniejszej ligi świata” winno dalej mocniej elektryzować grających, którzy jeszcze regularniej preferują naszą ofertę. Ujawnię również, że od czasu do czasu do puli wygranych wchodzić będą nader atrakcyjne nagrody rzeczowe. Póki co jest to jednak niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to prawdopodobnie właściwe połączenie też zważywszy na atrakcyjną ofertę szablonowych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Wypróbuj SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w propozycji „SuperKursy” dostarcza zakłady na największą klasę rozgrywek piłkarskich z marżą 0%! Na każdy mecz Ekstraklasy dostępna jest również zasobna oferta SuperBets, inaczej kilka typów w ramach jakiegoś zdarzenia. Fanów zakładów w trakcie zainteresuje pewnie bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowiutka odsłona rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl i co więcej w najfajniejszej w Polsce aplikacji mobilnej Superbet.

Obstawianie Ekstraklasy

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę