Zakłady bukmacherskie na telefon

Jeszcze nieco ponad dekadę temu, nie wyobrażano sobie tego, jak inaczej można by obstawiać zakłady bukmacherskie, niż w punkcie stacjonarnym, który skupiał szerokie grono ekspertów bukmacherskich. Dzisiaj, dzięki prężnie rozwijającej się technologii, wielu początkujących typerów nie wyobraża sobie innego obstawiania, niż przez Internet.

Na przestrzeni tych około 10 lat całkowicie zmienił się system obstawiania, a co za tym idzie, także bukmacherzy musieli wyjść z nową ofertą, czyli stworzeniem aplikacji, dzięki którym będziemy mogli obstawiać zakłady bukmacherskie przez telefon.

Zakłady na telefon to hit!

Dzisiaj nie ma chyba bukmachera, który takiej możliwości nie dawałby swoim graczom. Wielość bukmacherów – a dzięki temu – wielość aplikacji spowodowała, że każda z firm oferujących zakłady bukmacherskie musi wychodzić z nieco inną ofertą, aby wyróżniać się od konkurencji i mieć coś, co przykuje uwagę potencjalnych typerów.

Jak więc wyglądają takie zakłady bukmacherskie na telefon? Czy są one lepsze od stacjonarnych punktów, a może czy są one płatne? Wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tego artykułu.

Czy aplikacja bukmacherska i strona mobilna to to samo?

Na starcie trzeba zaznaczyć, że zakłady bukmacherskie na telefon można obstawiać i przez stronę internetową (mobilną) bukmachera, ale również przez aplikację stworzoną przez danego bukmachera. Niby wszystko to jest to samo, jednak jeśli przerzucimy się na aplikację, to od razu poczujemy różnicę. Strona mobilna, która jest przeznaczona do odczytu na komputerze bądź tablecie, otwierana na telefonie często traci swój całościowy kształt, zacina się, oraz nie wszystko można na niej zobaczyć, co zostało stworzone.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + 50zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Nie ma się co dziwić, ponieważ jest ona przeznaczona właśnie do odtwarzania chociażby na laptopie. Co więc zrobić, żeby z naszego smartfona móc w spokoju postawić kupon, bez jakichkolwiek nerwów? A no właśnie – wystarczy pobrać aplikację, dzięki której będziemy mogli obstawiać zakłady bukmacherskie z telefonu. Główną różnicą pomiędzy stroną mobilną ,a aplikacją jest fakt, że jest dostosowana i kompatybilna z systemami IOS oraz Android. Dzięki temu aplikacje nie zacinają się, mają włączone wszystkie funkcje, które zaplanował twórca strony, a także możemy z niej korzystać dokładnie w taki sam sposób, jak podczas używania stron internetowych na komputerze.

Podsumowując – różnic jest sporo, jednak główna zasada jest taka sama. Możliwość – w spokoju i bez żadnych problemów technicznych – postawienia danego zakładu u bukmachera.

Zalety obstawiania zakładów bukmacherskich na telefonie

Jest wiele zalet stawiania zakładów bukmacherskich przez telefon. Przede wszystkim możemy postawić kupon w każdym miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy, a także każdego dnia, nie zważając na to, czy jest jakieś święto narodowe, czy niedziela niehandlowa.

Aplikacje bukmacherskie zawsze „są czynne”. Poza tym mamy możliwość szybkich wpłat i wypłat u większości bukmacherów, sprawdzanie swoich statystyk – czyli jak wygląda bilans naszych zysków i strat. Oczywiście to nie wszystko!

betfan-bonus-na-start

Funkcje takie jak Match Tracker, czyli śledzenie poszczególnych spotkań pod względem statystyk, a także obserwowanie zdarzeń boiskowych za pomocą specjalnych wizulizacji, także dodają aplikacji sporo kolorytu. Nie można zapomnieć również o oglądaniu spotkań na żywo, bez zacinania, a także bez żadnych opłat.

Które firmy bukmacherskie oferują zakłady bukmacherskie na telefon?

Tutaj sprawę trzeba postawić jasno już na samym początku. Współcześnie, aby liczyć się na rynku bukmacherskim, to każda strona powinna posiadać taką aplikację. Bez niej po prostu jest się w tyle, już na starcie. My wskażemy TOP3 zakładów bukmacherskich na telefon.

Najniższy stopień podium przypada firmie, która od tego roku powróciła na polski rynek bukmacherski jako legalny bukmacher. Mowa tutaj oczywiście o Betclic. Jeśli chodzi o ich aplikację, to wyróżnia się ona przede wszystkim dobrze zorganizowaną formułą – jest jasna i czytelna, a co za tym idzie mamy łatwość obstawiania.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Do tego dochodzi możliwość oglądania spotkań na żywo, świetne cashouty, które można zrealizować jeszcze w trakcie trwania meczu, match tracker, historia kuponów, oraz możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Dzięki tym wszystkim funkcjom, aplikacja Betclica zajmuje zaszczytne 3 miejsce!

STS – ze świetną aplikacją

Drugie miejsce przypada chyba najpopularniejszemu bukmacherowi w kraju, z największa liczbą aktywnych graczy. Chodzi oczywiście o STS, który może pochwalić się naprawdę prężnie działającą aplikacją. Tutaj wyróżnikiem jest szeroko rozbudowany match tracker, z możliwością uczestniczenia w czacie z innymi graczami w zakładce z danym meczem, lub na ogólnym czacie.

Poza tym stworzone STSpay, dzięki któremu nawet w 15 minut możemy spodziewać się środków na koncie bankowym po wygranym kuponie. DO tego oczywiście dochodzi historia kuponów, obstawianie sportów wirtualnych, czy logowanie się za pomocą touch/face ID.

Fortuna na telefon – bije konkurencję!

Zwycięzcą zostaje jednak inny bukmacher, ale chyba równie popularny co STS. Pierwsze miejsce przypadło Fortunie. Aplikacja wydaje się kompletna, dzięki temu, że posiadają kompletną ofertę na zakłady przedmeczowe i live, ale też na sporty wirtualne, transmisje na żywo z wielu dyscyplin, statystyki i analizy spotkań. Doliczyć należy także świetny cashout, brak zacinania oraz natychmiastowe wpłaty i wypłaty i… mamy zwycięzcę!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + 50zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Tagged With :