Polska na MŚ: jak obstawiać mecz Polska – Senegal

Jak grać na zakładach spotkania Polska vs Senegal, Polska – Kolumbia i Polska kontra Japonia? Oceń nasze darmowe przewidywania na mecze oraz obstawiaj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Nastepne kilkanaście dni zdołamy odpocząć od futbolu na ekstraklasowym poziomie i zająć się obstawianiem spotkań MŚ w Rosji (2018). Polska reprezentacja narodowa w nadchodzących dniach rozegra trzy mecze na mistrzostwach.

Na dole omawiamy darmowe przewidywania na spotkania w „polskiej” grupie H na Mundialu. 19 czerwca) w grupie H będzie bardzo łatwo wymienić zwycięzców dlatego że swoje spotkania rozgrywają Polska i Kolumbia, jakie według fachowców są obstawiane na owe teamy jakie awansują z grupy.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

W wstępnych meczach zmierzą się jak wylosowano Kolumbia z Japonią (tutaj Kolumbijczycy nie winni mieć żadnych trudności ze strzeleniem paru bramek – i w tym miejscu postawiłbym na wynik przynajmniej 3:0). Równolegle polska reprezentacja rozegra spotkanie z Senegalem – przewidywania na ten mecz to rezultat remisowy bowiem polska drużyna nieco winna się oszczędzać przed ważkim pojedynkiem z Kolumbią w Kazaniu (bilety na ów mecz już dawno temu pozostały sprzedane). Tutaj stawiamy jak bukmacherzy w necie – remis.

Później 28 czerwca 2018 roku będą w naszej grupie 2 spotkania. Nasza polska ekipa rozegra mecz z Japonią i w tym miejscu wskazane jest zaryzykować na rodaków albowiem Japończycy nie są tak czy owak trudną drużyną i są do rozbicia. W następnym meczu – Senegal według Nas nie będzie mieć dużych sposobności z Kolumbijczykami i przegra rzeczony mecz, jednakże po twardej walce.

Pod spodem przewidywania na mecze Mistrzostw Świata 2018 grane w naszej grupie…

W taki sposób typujemy mecze …

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – gramy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – gramy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – gramy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – gramy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Samara, Kosmos Ariena

Tagged With :