Z okazji MŚ 2018 w TOTOLOTKU bonus 1000zł za wpłatę + 20zł bez depozytu! Szczegóły...

Typowanie dla zabawy czy na kasę?

Dodane w Blog przez Brak komentarzy

Jak to w życiu zawsze mamy wybór …

Do wyboru mamy dwie najpopularniejsze opcje podczas typowania meczów na zakałdach bukmacherskich.

Pierwsza to obstawianie meczów dla zabawy. Uda się – super, nie – trudno. Taka gra zazwyczaj charakteryzuje się tym, że gramy na niskie stawki. Jest to o tyle fajna opcja, że nie stresujemy się utratą większej gotówki. I często jak na przekór, jeśli nie spinamy się przy tym wszystkim to więcej kuponów zaliczamy na plus, a do tego szybciej powiększamy swój kapitał. Przy tym jednak warto zwrócić uwagę, że gracze, którzy grają nawet dla zabawy nie grają byle jak. Typy, które znajdują się na kuponie są często przemyślane, choć charakteryzują się większym ryzykiem.

Dodatkowo grając dla zabawy nasze myślenie jest bardziej „trzeźwe”. Chodzi tu ogólnie o psychikę. Mecze obserwujemy dobrze się bawiąc, co zupełnie inaczej wygląda w przypadku osób, które postawiły na owe spotkanie cały swój kapitał, by odzyskać wcześniej stracone pieniądze.

DARMOWA GOTÓWKA NA ZAKŁADY – sprawdź oferty Totolotka i Fortuny

Gra na zakładach bukmacherskich dla zabawy to również fantastyczny czas do zebrania doświadczenia w obstawianiu meczów. Dlatego też wiele takich przypadków kończy się tym, że gracze przestawiają się na grę na poważnie. Mając już doświadczenie i odpowiednie podejście do sprawy dochodzą często do perfekcji. Zmienia się tylko to, że obstawiają mecze za większe kwoty.

 

Nieco inne nastawienie mają jednak gracze, którzy od razu nastawiają się na wielkie zarobki i traktują zakłady bukmacherskie na poważnie. W tym przypadku zdarzeń jest o wiele mniej niżeli w wyżej wymienionym przypadku. Analizy innych użytkowników to również za mało.

Tutaj mamy już do czynienia z programami, które mają zmniejszyć ryzyko, z odpowiednimi metodami stawkowania, itd. Gracze podchodzą bardziej profesjonalnie do analizy meczów, a ich zamieszczenie na kuponie nie jest na chybił-trafił. Psychika odgrywa tu o wiele większą rolę, a skuteczność jest wyższa niżeli gra dla zabawy.

 

Dlatego tak ważne jest odróżnienie gry dla zabawy od poważnego obstawiania meczy, by prędzej czy później nie zostać bankrutem.

,

Comments are closed.