Prognozy bukmacherskie czyli bukmacherów

Naprawdę niewielu bukmacherów oferuje nam ciekawą ofertę na kartki w meczach piłki nożnej, o wiele lepiej jest z opcją prognozy wyników piłkarskich – gdzie zawsze możemy obstawić dokładny wynik.

Firmy bukmacherskie doskonale wiedzą, że większości graczy doszło już do perfekcji jeśli chodzi o ten rodzaj zakładów bukmacherskich. Jeśli dopiero zacząłeś interesować się tego typu zakładami to z pewnością interesujesz się na co powinno się zwracać uwagę typując kartki czy to czerwone czy żółte. Jest kilka żelaznych informacji, które należy znać jeszcze przed rozpoczęciem meczu, by z sukcesem typować kartki.

Poniżej znajdziemy kilka ważnych porad i rad jak obstawiać prognozy wyników piłkarskich, ale zaczniemy od tej najważniejszej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + 50zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Prognozy wyników czy kartki w meczu?

A jest nią sędzia, który będzie prowadził dane spotkanie. W głównej mierze to właśnie od tej osoby najwięcej zależy czy nasz typ będzie rozpatrzony pozytywnie. Co więcej powstają strony internetowe poświęcone tylko i wyłącznie statystykom sędziów.

Jest to niezwykle pomocne, ponieważ dzięki nim możemy zobaczyć czy chętnie oni rozdają w meczach kartki czy też nie. Są tacy arbitrzy, którzy zaczynają spokojnie od zwrócenia uwagi, że został wykonany faul i dopiero następnym razem zawodnik ujrzy kartkę, ale bywają i ich zupełni przeciwnicy.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Po drugie zainteresujmy się stylem gry drużyn. Jeśli obserwujemy na żywo poczynania niektórych z nich to z pewnością widzimy, że już od pierwszych minut zaczynają mocne granie. Mecze są szybkie, a to wymaga szybkich i niekiedy niedozwolonych reakcji co w konsekwencji powoduje kartki.

 

Obstawianie kartek

Równie ważną kwestią jest ranga spotkania. Tutaj co prawda wielu graczy ma wiele „ale”. Bywają przecież mecze, gdzie drużyna gra o wszystko. Wydaje się, że już od początku spotkania będą grać ostro i starać się o zdobycie bramki.

Tu kartki mogą zatem posypać się bardzo szybko. Ale bywa i zupełnie na odwrót. Drużyny bardzo spokojnie zaczynają spotkanie, gdyż nie chcą stracić bramki przez co mecze niekiedy są bardzo nudne i nic się w nich nie dzieje – i tutaj tych kartek może być znowuż bardzo mało.

2021

Jeśli zatem nie do końca jesteśmy pewni w którą stronę potoczy się mecz to warto poczekać do zakładów na żywo. Tutaj coraz więcej bukmacherów również oferuje nam obstawianie kartek czy to żółtych czy czerwonych. A jak nie to zostaje nam obstawianie i prognozy wyników piłkarskich.

Typowania na żywo

Zakłady bukmacherskie na żywo – tylko u bukmacherów online!

Od kilku lat najpotężniejsze firmy bukmacherskie w Polsce oferują swoim graczom możliwość typowania oraz oglądania rozgrywek sportowych live na swoich stronach internetowych. Obstawianie zdarzeń na żywo jest niezwykle emocjonujące, uatrakcyjnia typowanie i jest to kolejny plus przemawiający za internetowymi bukmacherami, gdyż naziemni konkurenci nie są wstanie zapewnić takich atrakcji.

Warto podkreślić, że tak samo jak w przypadku standardowych zakładów sportowych, możemy typować kilkadziesiąt innych zdarzeń związanych ze spotkaniem piłkarskim jak: ilość żółtych/czerwonych kartek podczas meczu, ilość strzelców bramek, ilość rzutów karnych, ilość rzutów rożnych itp.

Wśród dyscyplin, które transmitują bukmacherzy internetowi znajdziemy m. in.: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, hokej czy rugby. Często za pośrednictwem stron hazardowych gracz ma okazję obejrzeć rozgrywki mecz, który nie jest dostępny w telewizji!

Warto wybrać bukmachera, która posiada w swojej ofercie opcję zakładów video, jak na przykład Fortuna czy STS. Którzy wiodą prym w tego typu zakładach bukmacherskich w Polsce.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + 50zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Więcej na ten temat znajdziesz na stronie jak obstawiać mecze.

Tagged With :