Co obstawiać w STS, Fortunie dzisiaj?

Jeśli zastanawiasz się co obstawiać w STS czy Fortunie czyli po prostu dzisiaj to mamy dla Ciebie garść informacji…

Zakłady bukmacherskie łączy się głównie z obstawieniem meczów piłki nożnej, jakkolwiek aktualna gama dyscyplin sportowych, na jakie zdołamy postawić pieniądze jest dużo dużo większa.

Wystarczy zerknąć na ofertę dowolnego, znacznego serwisu: dozwolone jest obstawianie boksu, zawodów lekkoatletycznych, sportów motorowych, hokeja na lodzie, siatkówki, piłki wodnej, rugby czy snookera.

Obok piłki nożnej oraz koszykówki, jednym z najbardziej popularnych wyborów użytkowników jest jednak obstawianie tenisa. Nie ma jednak w tym nic dziwnego – to ekscytujący i kultowy sport na całym świecie. Dzięki szerokiej ofercie, zakłady bukmacherskie czy to online czy te składane w punktach Totolotka czy Fortuna mogą zainteresować każdą osobę, która przynajmniej nieco pasjonuje się sportem.

 

Problem jednak na początek to na co obstawiać i gdzie ?

Przed podjęciem decyzji o tym, gdzie przelać własne pieniądze i zacząć rozgrywki, wskazane jest obadać rynek korzystając z portali omawiających ów temat – jak choćby nasz. Atrakcyjną propozycją są serwisy typu jak nasz czyli blogi bukmacherskie, w wielu przypadkach zawierające kompetentne porady od innych, doświadczonych graczy.

Decydując się na przygodę z zakładami, warto wybrać firmę jaka oferuje swojego rodzaju bezpieczny start.

Jednym z nich jest serwis Fortuna. Jeżeli już zaczynamy typować mecze czy zdarzenia sportowe, to warto wyłonić sprawdzony serwis o dużej renomie by nasze pieniądze były bezpieczne i by grało się dobrze.

O sile świadczy fakt, że to firma sponsorująca największe kluby w Polsce – jest sponsorem Legii Warszawa, a teraz nawiązała współpracę z Cracovią – to pokazuje potencjał pieniężny tego serwisu bukmacherskiego, a co za tym idzie – pewności naszych pieniędzy, które znajdują się na profilu gracza.

Co więcej warto sięgnąć po firmę bukmacherską oferującą także rozrywki innego rodzaju aniżeli obstawienie meczów piłkarskich.

Oferta składa się z kilkudziesięciu dziedzin sportowych, w tym takich mało popularnych jak dart, krykiet, biatlon czy tenis stołowy.

Oprócz tego: nie musimy grać tylko na komputerze, ale także pobrać aplikacje na iPhone’a albo telefon bazujący na Androidzie i grać np. w pociągu z wykorzystaniem telefonu czy tabletu. Możliwości istnieje całkiem sporo, w takim razie przyda się bonus na start, jaki powiększa sumę, którą przelewamy pierwszy raz na dopiero co założone konto gracza.

Przede wszystkim warto przesłać nieduże środki i sprawdzić jak będzie nam szło i czy typowanie meczów online jest dla Nas.

 

1. Typowanie meczy – taktyka

Obstawiając mecze piłki nożnej można się kierować przeczuciem czy też techniką na „chybił – trafił”, natomiast osoby, które typują mecze bezustannie starają się wypracować taktykę, jaka umożliwi im właściwie typować spotkania i zarabianie pieniędzy.

Każdy koneser piłki nożnej, który próbuje zdobyć pieniądze na obstawianiu pojedynków ma swoją taktykę.

Taktyka obstawiania meczy piłki nożnej może być różnoraka i zależy szczególnie od gracza. Poniektórzy preferują jedną mocną ligę piłkarską np. włoską lub niemiecką i obstawiają faworytów. Inni wolą większe ryzyko – obstawiają zwycięstwa zespołów właściwie słabszych, zajmujących słabsze pozycje w tabeli ligowej.

Zaczynamy obstawianie meczy piłki nożnej

W przypadku typowania faworytów szanse klęski są mniejsze, jednak kurs jest kiepski, dlatego potencjalna wygrana w związku do zaryzykowanej kwoty jest o wiele niższa aniżeli obstawianie tzw. beniaminków.

Znacznie więcej da się zarobić stawiając na kluby skazywane na klęskę. Nieraz będzie to kilku-krotność kwoty, co zaryzykowaliśmy. Jeżeli określimy już naszą strategię obstawiania spotkań, pożądane byłoby wybrać dobry serwis internetowy proponujący zakłady.

Dobrze jest wybrać cieszący się popularnością i wyróżniający się portal, który pozwala na bezpieczne obstawianie. Oczywiście atutem mogą być również przeróżnego rodzaju promocje takie jak bonus powitalny na www.lvbet.pl.

Multum firm zwiększa sumę, jaką przesyłamy na konto firmy bukmacherskiej po przez bonusy 100% za wpłatę/depozyt. Dzieje się tak zazwyczaj w czasie pierwszego transferu – czasami dostajemy kilkadziesiąt procent przelanej sumy, a czasem nawet firma zdwaja nam kwotę, jaką przesyłamy na nasze konto. Potem te pieniądze używamy na zakłady.

Ogromne serwisy bukmacherskie, które wyszukujemy w Internecie dostarczają zakłady na większość lubianych dziedzin sportowych dzięki temu bez kłopotów możemy rozpocząć obstawianie meczy piłki nożnej  niemal każdej lidze w Europie.

Ba – czasami w propozycji są tak naprawdę egzotyczne konkurencje czy ligi. Nie zważając na obszerną ofertę zdarzeń sportowych, jakie możemy obstawić, internetowe strony bukmacherów dopuszczają także oglądanie spotkań na żywo. Mogą to być rozgrywki piłkarskie, wyścigi F1 na żywo, czy boks.

Na pierwszej stronie każdej firmy bukmacherskiej odszukamy odnośniki do konkretnych zdarzeń sportowych, jakie włączą transmisję TV z intrygującej nas rywalizacji. Możliwe jest dodatkowo obserwowanie samych wyników spotkań czy różnorodnego typu statystyk oraz klasyfikacji. Często, aby być w stanie oglądać transmisje internetowe zorganizowane poprzez firmy bukmacherskie, musimy mieć konto w serwisie, które jest zasilone jakąś kwotą pieniędzy.

Warto o tym pamiętać jeśli planujesz na wieczór mecz piłkarski i dodatkowo chcesz go obstawiać.

 

2. Może obstawiać baseball?

Baseball to sport niezwykle popularny chociażby w Stanach Zjednoczonych. W Polsce bywa z tym różnie. Co prawda znajdziemy osoby, które obstawiają baseball, ale nie jest ich sporo. Dlaczego? Cóż, baseball to sport bardzo wymagający dla typera.

Z jednej strony w czasie 7-miesięcznego sezonu mamy mnóstwo meczy do obstawienia. To pozwala na zarobek na kolejne miesiące do końca roku.

Obstawianie baseballa

Można tutaj naprawdę sporo zarobić. Ale… Baseball to sport skomplikowany, który wymaga od typera naprawdę szczegółowej analizy.

Przejdźmy do rodzajów zakładów, które możemy obstawiać w baseballu. Zaczniemy od rodzaju zakładu, który występuje niemal w każdym sporcie, czyli od zakładu head to head. Zasada jest prosta – typujemy, który zespół wygra spotkanie. Nie byłoby w tym nic trudnego, ale istnieje pewien szczegół, który pogarsza sytuacje. Typując baseballa musimy wiedzieć, że różnice między zespołami są małe.

Tutaj nie ma takich przepaści jak w piłce nożnej czy tenisie. Tutaj najgorsze zespoły notują wiele wygranych w sezonie przez co typowanie jest naprawdę trudne. Ciężko tu mówić o wielkich faworytach. Stąd tez kursy na zwycięstwo zarówno jednej jak i drugiej drużyny są wysokie. Właściwie nikt w baseballu nie gra niskich kursów.

 

Jakie mamy rodzaje zakładów w baseballu oprócz head to head?

Jednym z najpopularniejszych jest suma biegów (run totals). To inaczej punkty zdobyte przez zespoły, jak bramki w piłce nożnej. Poza tym mamy zakłady na run lines, czyli handicapy. Możemy dzięki temu dodać jednemu zespołowi +1,5 punktów lub odjąć -1,5.

Liczy się dokładnie tak samo jak w przypadku innych sportów. Oprócz tego popularne są specjalne zakłady na mecz, czyli która drużyna będzie miała więcej punktów, itp.

Dobra rada przy obstawianiu baseballa?

Dobra analiza miotaczy, których nazwiska są zawsze podawane przed meczem. Jeśli nie zaczynają gry to nasz zakład będzie anulowany, a gotówka zwrócona. Forma miotaczy często decyduje o zwycięstwie, dlatego właśnie warto szczególną uwagę zwrócić na tych zawodników – ich formę i ostatnie statystyki.

 

3. Obstawianie czy równa się zarabianie?

Obstawianie meczów to niezwykle ciekawe zjawisko. Piłkarze, tenisiści i wielu innych sportowców codziennie rozgrywa swoje mecze, większości z nich robi to co lubi i dodatkowo na tym zarabiają. To praca marzenie. Nie inaczej jest z graczami, którzy owe mecze obstawiają.

Wielu typerów obstawia mecze, aby zarabiać w taki sposób na życie.

Oczywiście są to emocje – adrenalina, od której niektórzy są już uzależnieni. Ale nie oszukujmy się gramy, aby wygrywać, a przez to zarabiać. Zaczynając swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi niewiele z nas ma to dokładny plan na kilka najbliższych lat.

Jak wygląda życie doświadczonego typera?

Osoby, który czerpie z tego zajęcia systematycznie zyski. Z pewnością jeśli nie brak nam silnej woli to dojdziemy do momentu, w którym będziemy żyć tylko z obstawiania meczy. Jednak takie zarabianie nie jest wieczne. I nie chodzi tu o limity u bukmacherów, itp., lecz o nas samych.

Po pierwsze taki rytm życia nie służy na dłuższą metę. Możemy obstawiać mecze w STS czy Fortunie nawet pięć meczy w miesiącu, ale i tak poczujemy tzw. wypalenie. Zakłady bukmacherskie są niczym praca biurowa. Siedzimy godzinami przed komputerem analizując różne spotkania sportowe.

Następnie towarzyszy nam wspomniana adrenalina i inne emocje. Ujmując to jednym zdaniem możemy mieć problemy zdrowotne.

Powiedzmy sobie szczerze – siedząc w zakładach bukmacherskich jesteśmy w stanie zarobić w przeciągu kilkunastu lat tyle pieniędzy, aby mieć dostatnie życie na kolejne kilkadziesiąt lat.

Dlaczego więc na tym nie skorzystać?

Niewielu z typerów jest w stanie cały czas obstawiać mecze u bukmacherów. Poza problemami zdrowotnymi, pojawiają się także często problemy w domu i w życiu osobistym.

Nie potrafimy rozgraniczyć czasu. A siedząc w domu i mając dostęp do Internetu możemy mieć ochotę choć sprawdzenia wyniku.

Wielu graczy powie, że rodzina jest na podium, ale zaraz po zakładach bukmacherskich. Niestety trzeba tu uważnie rozporządzać czasem, by nie zwariować i nie żyć tylko obstawianiem. Podsumowując, jeśli zamierzamy na poważnie zająć się zakładami bukmacherskimi i z tego żyć to powinniśmy sobie dać na to zajęcie maksymalnie kilka-kilkanaście lat. Nie jest to jednak zajęcie do końca życia.

 

4. Czy obstawianie meczy jest dla każdego?

2024Co tak naprawdę hamuje wielu ludzi, by zacząć typować mecze?

Myśl, że każda osoba, która typuje wydarzenia sportowe to hazardzista?

A może wiedza na temat zespołów i sportowców?

Jeśli tylko ta druga opcja to uwierz, że nie trzeba posiadać wiedzy sportowej, by obstawiać mecze czy wyniki końcowe wydarzeń sportowych i co najważniejsze – wygrywać! Będąc bezrobotnym i szukając bezskutecznie pracy z pewnością cieszyłaby się minimalna pensja zarobiona w kilka dni.

 

Trzeba jednak spełniać kilka wymagań by obstawiać mecze u bukmacherów …

Pierwsze i chyba najważniejsze to ukończone 18 lat. Jeśli jesteś niepełnoletni to zapomnij o typowaniu, ponieważ dowód osobisty jest zazwyczaj wymagany przy weryfikacji konta. Posiadając dokument tożsamości możesz założyć konto u internetowego bukmachera. Ostateczny wybór którego bukmachera wybrać należy do każdego z nas indywidualnie.

Mimo tego, że większości z nich kusi powitalnymi bonusami za samą rejestrację na ich platformach do zawierania zakładów to my sami musimy najpierw wnieść wkład własny. Ile? Już 10 czy 20 złotych to dobry początek i to u większości wystarczy.

Kto wygra EURO 2024

Kto wygra euro 2024?

Euro 2024 to kolejne wielkie wydarzenie w piłce nożnej, które odbędzie się w Europie. Wiele...

 

No dobrze, ale co obstawiać na zakładach bukmacherskich skoro nie mamy zielonego pojęcia o sporcie?

Fora internetowe i blogi bukmacherskie (jak nasz) – to one są kopalnią wiedzy. Na większości z nich są pisane gotowe typy przez wielu typerów. Oczywiście nie bierzmy ich wszystkich do siebie. Wybierajmy te, które są odpowiednio uzasadnione.

Często typerzy zakładają oddzielne wątki, gdzie prowadzą swoje dzienniki. Stamtąd też możemy wywnioskować jaką mają skuteczność. To darmowa opcja na wygrywanie zakładów bukmacherskich bez wiedzy sportowej.

Kupowanie typów bukmacherskich

Jest jeszcze druga opcja, a jest nią kupowanie typów. Tutaj należy jednak bardzo uważać, ponieważ w sieci jest wielu oszustów, którzy po wpłaceniu niemałej gotówki przestają się do nas odzywać. Dlatego też jeśli już decydujemy się na ten krok to kupujmy pakiety o najniższej stawce. To dwie główne opcje, aby wygrywać zakłady bukmacherskie bez większej wiedzy sportowej.

Tak naprawdę każdy laik może znaleźć tutaj swoją szansę na wygraną. Będąc jednak zupełnie początkującym i faktycznie nie mając żadnego pojęcia o sporcie nie stawiajmy na początek zbyt dużych kwot.

Pamiętajmy, że mało kto podczas typowania meczy ma 100% skuteczność – bo liczy się ogólnie zysk w roku.

Tagi :

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

One Response to “Co obstawiać w STS, Fortunie dzisiaj?”

Comments are closed.