Strony bukmacherów: www.etoto.pl - www.efortuna.pl - www.iforbet.pl - www.lvbet.pl - www.milenium.pl - www.sts.pl - www.totolotek.pl

Bukmacher legalny kontra pozostałe firmy bukmacherskie

Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda dosyć prosto jeśli zamierzamy obstawiać zakłady bukmacherskie – albo gramy u legalnych bukmacherów albo musimy zacząć zakładać konta na portfelach internetowych, byśmy nie mieli problemów.

 

Czym tak naprawdę różni się od siebie bukmacher legalny (jak Fortuna czy Forbet) od bukmachera, który nie posiada polskiej licencji?

Przede wszystkim naszymi potencjalnymi wygranymi. Każdy legalny bukmacher pobiera 12% podatek od naszej każdej wygranej. Dla niektórych graczy jest to niezwykle ważne. Niezależnie od kwot jakie obstawiamy te różnice w sumie mogą dać nam niezłą sumkę.

Ale pamiętajmy, że tutaj jest coś kosztem czegoś. Typując zakłady bukmacherskie u legalnego bukmachera nie musimy martwić się wypłatami na konto bankowe.

W przypadku kontroli z Urzędu udokumentowanie jest zabierany podatek przez bukmachera.

 

Poza tym warto zwrócić uwagę, że większości legalnych bukmacherów wypłaca pieniądze tylko i wyłącznie na konta bankowe. Nie ma tu takich opcji jak Skrill czy Neteller. W przeciwieństwie do pozostałych firm bukmacherskich. Tutaj te opcje wpłat i wypłat są niema podstawowe.

Co prawda mało słyszymy o wyciekach, ale i one się zdarzają. Na całym świecie jest mnóstwo profesjonalnych graczy, a nawet jeśli nie maja oni takiego statusu to jest mnóstwo typerów, którzy w przeciągu nawet 3 dni potrafią zarobić na zakładach bukmacherskich ponad 14 tysięcy złotych.

 

Problemem może być wypłata takich pieniędzy na konto od bukmachera, który nie posiada stosownej licencji. Ale za to od graczy nie pobierany jest podatek. Mówimy tu jednak głównie o internetowych bukmacherach. Są ludzie, którzy do dziś nie lubią grać w sieci.

I tutaj nie mają żadnego innego wyjścia jak granie u legalnego bukmachera, który posiada najczęściej stacjonarne punkty w większych miastach. Wygrana gotówka w dłoni to zupełnie co innego niżeli liczby na ekranie monitora. Każdy z bukmacherów na swoje plusy i minusy.

 

Wybór faktycznie nie należy do najłatwiejszych tym bardziej, że obecnie na rynku jest mnóstwo ciekawych ofert zarówno wśród bukmacherów legalnych jak i tych pozostałych.

Więcej o legalnych bukmacherach znajdziesz na stronie legalni-bukmacherzy.pl

,

Comments are closed.