Gdzie oglądać siatkówkę w internecie za darmo?

Piłka siatkowa należy do najbardziej popularnych sportów na świecie. Według przeprowadzonych badań jest to sport, który oglądamy coraz bardziej chętnie, zwłaszcza że polscy siatkarze ostatnimi czasy dwukrotnie zdobyli mistrzostwo świata, ZAKSA Kędzierzyn- Koźle to triumfator Ligi Mistrzów anno 2021. Siatkówka nie jest na świecie aż tak popularna, jednakże w Polsce bywa nazywana sportem numer dwa, zaraz po piłce nożnej.

Polska Plus Liga należy do najlepszych lig w skali całej Europy, przyciąga jak magnes najlepszych siatkarzy z całego świata.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Gracze chwalą sobie możliwość obstawiania siatkówki, kiedy mogą jednocześnie oglądać transmisję meczu 'online’. Podczas śledzenia transmisji meczu siatkówki, jesteśmy w stanie dostrzec czy faworyt przypadkiem nie złapał zadyszki. Uchwycenie takiej sytuacji i postawienie, iż outsider zdobędzie choćby jednego seta, pozwoli niejednokrotnie zdobyć spore wygrane.

Gracze skupiają się przede wszystkim na typowaniu rozgrywek reprezentacyjnych.

Gdzie oglądać siatkówkę online?

Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferuje wysokie kursy na handicapy w siatkówce, są one rozbudowane. Bukmacher zezwala na obstawienie handicapu setowego w najważniejszych meczach. Ponadto klient może obstawić handicap punktowy dotyczący poszczególnych setów i handicap meczowy.

Kolejnym czynnikiem, który przemawia właśnie by stawiać właśnie tutaj, są podwyższone kursy na szlagiery siatkarskie, zarówno jeśli chodzi o czołowe ligi jak też o rozgrywki ponad krajowe, zarówno w wydaniu klubowym jak i reprezentacyjnym. Fortuna przebija swoimi kursami na siatkówkę resztę konkurencji, widoczne to było podczas mundialu siatkarzy w 2018 r., kiedy to zakład płacił za poprawne typy zwyczajnie lepiej.

Bardzo dobrze w porównaniu z konkurencją wyglądały również kursy na finał Ligi Mistrzów 2021, w którym zmierzyła się ZAKSA Kędzierzyn Koźle z włoskim Trentino Volley. Gracz mógł obstawić tamto spotkanie jako 'zagranie bez ryzyka’, co również należy poczytywać za wielki plus.  Fortuna zdobyła swoją mocną pozycję na rynku również tym, że dba o starych graczy, którzy są z nią od dłuższego czasu.

2024

Większość bukmacherów dba jedynie o nowych graczy, witając ich bonusami powitalnymi, o tych którzy są z nimi od dłuższego czasu zapominając.  Zakład oferuje trzy bonusy startowe warte łącznie 2230 PLN.

Osoby rozpoczynające przygodę z Fortuną mogą liczyć na:

1) darmowego freebeta, którego wartość wynosi 30 PLN;

2) cashback w wysokości 600 PLN;

Środki te klient może przeznaczyć na typowanie rozgrywek siatkówki.

Fortuna TV oferuje możliwość oglądania siatkówki na żywo i za darmo. Wystarczy założyć konto, by móc cieszyć oczy transmisjami meczów siatkarskich. Klient, który zdecyduje się na dokonanie rejestracji, otrzyma 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które można wymienić na zakłady o wartości 20 PLN. Gracz poprzez Fortuna TV otrzyma możliwość nie tylko śledzenia spotkań reprezentacyjnych siatkarzy, ponadto będzie mógł oglądać m.in. rozgrywki siatkarskiej Ligi Mistrzów i Ligę Siatkówki Kobiet.

Transmisje z meczów siatkówki w Fortunie

Fortuna zapewnia możliwość bezawaryjnego śledzenia wydarzeń z parkietów na całym świecie. Mecze siatkówki można oglądać na stronie internetowej bukmachera www.efortuna.pl oraz przy pomocy aplikacji mobilnej w systemach iOS i Android.

Klient który posiada konto żeby korzystać z transmisji musi przejść do zakładki 'zakłady live’. Zawsze po lewej stronie ukazują się aktualnie rozgrywane starcia sportowe, zaś po prawej jest podgląd video. Wszystkie wydarzenia sportowe dostępne do włączenia w Fortuna TV, bukmacher oznacza ikoną 'play’.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Tagi :

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł