Jak obstawiać piłkę ręczną?

Czy obstawianie szczypiorniaka daje okazję na profit? Czy proponowane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to pewne typy?

Ostatnimi czasy niezbyt dobrze wiedzie się naszym piłkarzom ręcznym. Z uprzedniej potęgi, której przewodził Bogdan Wenta, zostało niewiele. Starczy powiedzieć, iż na Mistrzostwa Europy, jakie startują już w czwartek 9 stycznia, „Biało-Czerwoni” ledwie co się dostali. Z tej przyczyny również miłośnicy piłki ręcznej w Polsce nie są aż tak wybitnie entuzjastycznie usposobieni do przyszłych meczy.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Morytko nr. 1 strzelców?

Legalnie funkcjonujący polski bukmacher BETFAN okazał zakłady wzajemne odnośnie formy Rodaków na Mistrzostwach Europy. Już możecie zaryzykować na to, kto zostanie najlepszym napastnikiem tudzież na to ile bramek osiągnie / utraci nasza drużyna. Jeżeli chodzi o typy bukmacherskie na pierwotny zakład to wyrazistym pewniakiem jest Arkadiusz Moryto. Szczypiornista PGE VIVE Kielce jest pewnym z trzech reprezentantów swojego zespołu.
Dwoje kolejnych to bramkarz Mateusz Kornecki plus trener bramkarzy – legendarny Sławomir Szmal, jaki był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o której rozpamiętywaliśmy na początku tekstu.

Legalni bukmacherzy w Polsce widać po zakładach nie liczą na porządny występ „Polaków”. Legalnie funkcjonujący polski bukmacher BETFAN uważa, iż Polscy piłkarze ręczni są bez szans na awans z grupy F dalej, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy i Szwajcarzy.
Sekwencja podanych zespołów nie jest losowa, bo to oczywiście tak powinna przedstawiać się kolej na zamknięcie grupowych meczy. Piłkarze ręczni Patryka Rombela powinni w ocenie legalnego krajowego bukmachera zamykać niniejszą stawkę…

betfan-bonus-na-start

Niezbyt miłe prognozy

W poprzednich sprawdzianach przed turniejem nasi reprezentanci rozegrali 3 towarzyskie pojedynki, w jakich trzy przegrali. Polscy gracze byli gorsi od Hiszpanii, Portugalii i również Rosji. Po owych porażkach manager reprezentacji zadecydował by zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę i prawego rozgrywającego Michała Szyby. Czy ów ruch podziała mobilizująco na naszą drużynę piłkarzy ręcznych?

Jak zauważacie, niestety nie zapowiadamy wygranych naszym piłkarzom na przedstawianym turnieju. Pragnęlibyśmy się owszem mylić w tych proroctwach, ale doprawdy ciężko upatrywać jakiegokolwiek światełka w tunelu. Kampanię na ME 2020 Polacy zapoczątkują w piątek od meczu ze Słowenią. Później oczekuje ich konfrontacja ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po pozostałych dwóch dobach przerwy, pojedynki w grupie F zakończą pojedynkiem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi zawodnicy bez wątpienia dobrze pamiętają jak sami byli olśnieni rezultatami reprezentacji Bogdana Wenty.
Super by było odnieść się do owych świetnych czasów, kiedy byliśmy potęgą piłki ręcznej. Swoją drogą, należy także podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. Ostatecznie polska piłka ręczna doświadcza współcześnie wymianę pokoleń, tym samym należy trochę zaczekać na następne złote czasy polskich piłkarzy ręcznych.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Prognozy na ME 2020 w piłce ręcznej:

Szwecja

Ażeby na żywo obstawiać pojedynki wybierz najfajniejszą apkę do typowania wydarzeń sportowych (bukmacherskie-zaklady.pl/zaklady-bukmacherskie-na-telefon-ktora-wybrac/)

Tagged With :