Nowy bukmacher! Nowa promocja! 3000 zł

Jak trafnie obstawiać mecze w necie

Dodane w Blog Brak komentarzy
Jak trafnie obstawiać mecze w necie

Wchodzisz na stronę internetową bukmachera. Przed Tobą pojawia się wiele spotkań sportowych, a wraz nimi kursy. W każdym z nich widzisz swoją okazję do zarobku. To na początku zachęca wielu laików do stawiania na mecze, których zupełnie nie przeanalizowaliśmy. Aby wygrywać i nie Myślec o kolejnym wykonaniu depozytu warto spędzić więcej czasu na analizie spotkania. Czy to jednak wystarczy?

 

Jak trafnie typować ?

To pytanie jak obstawiać mecze jest naprawdę skomplikowane, ponieważ nie da się tu odpowiedzieć, że dokładna analiza ostatnich spotkań da nam na to odpowiedź. Osoby początkujące często opierają się głównie na suchych statystykach ostatnich spotkań drużyn czy zawodników. Są to bardzo złudne statystyki. Nie bierzemy pod uwagę żadnych innych aspektów tylko i wyłącznie ostatnie wyniki. A być może ostatni wynik pochodzi z pięciu lat wstecz?

Do tego czasu skład zespołów mógł zostać solidnie pomieszany. Dodatkowo być może być to koniec sezonu i jedna z tych drużyn grała np. o utrzymanie się w danej lidze, a może drugi zespół grał o zajęcie pierwszego miejsca? Tych informacji nie znajdziemy już w tabelach. Jeśli stawiamy na mecze przed ich rozpoczęciem musimy mieć świadomość, że wiele może wydarzeń się jeszcze w jego trakcie.

 

Dlatego też przybywa osób, które zarabiają na zakładach na żywo. Wtedy mając już pewną wiedzę o danych zespołach możemy zaobserwować czy zależy im na zwycięstwie i zdobywaniu kolejnych bramek czy też nie. Poza tym może zdarzyć się i tak, że po kilkunastu minutach nasz faworyzowany zespół może otrzymać czerwoną kartkę co znacząco może przenieść się na końcowy wynik meczu.

 

Trafne typy

Są gracze, którzy typując np. mecze piłki nożnej obstawiają tylko i wyłącznie pierwszą lub drugą połowę. Niekiedy nawet nic nie wiedzą o drużynach. Sugerują się jedynie tym co widzą co się dzieje na boisku. Zatem odpowiadając na pytanie „jak trafnie obstawiać mecze?” należy wziąć pod uwagę zarówno statystyki, ale również kwestie poboczne.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
2 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
3 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście

Jeśli nie jesteśmy w stanie obserwować mecze poczytajmy kilka ostatnich artykułów na temat danych zespołów czy zawodników. Być może istnieje jakiś konflikt w zespole, ale problemy finansowe, które mają niekiedy większe znaczenie niżeli ostatnie statystyki. Takich pobocznych tematów jest naprawdę mnóstwo. I dotyczą one nie tylko zespołów piłki nożnej, ale również tenisistów i wielu innych sportowców.

 

Jak widać, aby trafnie obstawiać mecze u legalnych bukmacherów musimy się nieco napracować. Dlatego też typowanie nie jest tak prostą pracą jak się wielu ludziom wydaje, szczególnie jeśli spędzamy sporo godzin przed komputerem.

, ,