Jak trafnie obstawiać mecze w necie

Wchodzisz na stronę internetową bukmachera. Przed Tobą pojawia się wiele spotkań sportowych, a wraz nimi kursy. W każdym z nich widzisz swoją okazję do zarobku. To na początku zachęca wielu laików do stawiania na mecze, których zupełnie nie przeanalizowaliśmy. Aby wygrywać i nie Myślec o kolejnym wykonaniu depozytu warto spędzić więcej czasu na analizie spotkania. Czy to jednak wystarczy?

 

Jak trafnie typować ?

To pytanie jak obstawiać mecze jest naprawdę skomplikowane, ponieważ nie da się tu odpowiedzieć, że dokładna analiza ostatnich spotkań da nam na to odpowiedź. Osoby początkujące często opierają się głównie na suchych statystykach ostatnich spotkań drużyn czy zawodników. Są to bardzo złudne statystyki. Nie bierzemy pod uwagę żadnych innych aspektów tylko i wyłącznie ostatnie wyniki. A być może ostatni wynik pochodzi z pięciu lat wstecz?

2021

Do tego czasu skład zespołów mógł zostać solidnie pomieszany. Dodatkowo być może być to koniec sezonu i jedna z tych drużyn grała np. o utrzymanie się w danej lidze, a może drugi zespół grał o zajęcie pierwszego miejsca? Tych informacji nie znajdziemy już w tabelach. Jeśli stawiamy na mecze przed ich rozpoczęciem musimy mieć świadomość, że wiele może wydarzeń się jeszcze w jego trakcie.

Dlatego też przybywa osób, które zarabiają na zakładach na żywo. Wtedy mając już pewną wiedzę o danych zespołach możemy zaobserwować czy zależy im na zwycięstwie i zdobywaniu kolejnych bramek czy też nie. Poza tym może zdarzyć się i tak, że po kilkunastu minutach nasz faworyzowany zespół może otrzymać czerwoną kartkę co znacząco może przenieść się na końcowy wynik meczu.

 

Trafne typy

Są gracze, którzy typując np. mecze piłki nożnej obstawiają tylko i wyłącznie pierwszą lub drugą połowę. Niekiedy nawet nic nie wiedzą o drużynach. Sugerują się jedynie tym co widzą co się dzieje na boisku. Zatem odpowiadając na pytanie „jak trafnie obstawiać mecze?” należy wziąć pod uwagę zarówno statystyki, ale również kwestie poboczne.

Bukmacher
Opcje
Bonus
Ocena
Zagraj
1 2021
 • mecze na żywo
 • wysokie kursy
 • sporo promocji
 • darmowe zakłady
 • bonus bez depozytu
Freebet 20zł+ 210zł darmowy zakład
2 2021
 • wysokie kursy
 • darmowe zakłady
 • przejrzysta strona
 • mnóstwo konkursów
 • bonus za wpłatę
500zł w darmowych zakładach + 50zł za wpłatę
3 2021
 • zakłady na rozrywkę
 • dobre kursy
 • darmowe zakłady
 • sporo konkursów
 • bonus za wpłatę
1000 zł za wpłatę i 600 zł freebet
4 2021
 • mecze na żywo
 • solidne kursy
 • darmowe zakłady
 • bonus bez depozytu
 • bdb aplikacja
29zł freebet + 1200zł za wpłatę
5 2021
 • bogata oferta na esport
 • dobre kursy
 • sporo konkursów
 • bonus za wpłatę
 • bonus za rejestrację
Freebet 20zł+ 3333zł w bonusach na start

Jeśli nie jesteśmy w stanie obserwować mecze poczytajmy kilka ostatnich artykułów na temat danych zespołów czy zawodników. Być może istnieje jakiś konflikt w zespole, ale problemy finansowe, które mają niekiedy większe znaczenie niżeli ostatnie statystyki. Takich pobocznych tematów jest naprawdę mnóstwo. I dotyczą one nie tylko zespołów piłki nożnej, ale również tenisistów i wielu innych sportowców.

Jak widać, aby trafnie obstawiać mecze u legalnych bukmacherów musimy się nieco napracować. Dlatego też typowanie nie jest tak prostą pracą jak się wielu ludziom wydaje, szczególnie jeśli spędzamy sporo godzin przed komputerem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Wpłaty i wypłaty podczas typowania

Są typerzy, którzy śmieją się, że z wykonywania wpłat do bukmachera mogliby napisać pracę magisterską. Od strony samego gracza nie jest w tym oczywiście nic śmiesznego, ponieważ celem każdego z nas są wypłaty.

Niestety często tak bywa, szczególnie na początku, że te depozyty są wykonywane dość często. Biorąc pod uwagę, że dziś jest wielu bukmacherów internetowych zastanawiamy się w jaki sposób możemy robić wpłaty i wypłaty.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera

To już jest zależne od każdego bukmachera indywidualnie. Zazwyczaj jeśli mamy do czynienia z bukmacherem legalnym to do dyspozycji mamy tylko i wyłącznie wpłatę przez przelew bankowy. Nikomu to nie powinno przeszkadzać, ponieważ grając u legalnego bukmachera który oferuje polskie zakłady bukmacherskie online możemy być spokojni o wykonywanie takich przelewów. Bukmacherzy, którzy nie posiadają licencji mają zazwyczaj o wiele więcej opcji jeśli chodzi o wpłaty.

Możemy oczywiście wykorzystać zwykły przelew bankowy, który jednak należy oczekiwać średnio do 3 dni. Ale również dobrze możemy wpłacić pieniądze poprzez Przelewy24, które są bardzo popularne. Dzięki nim pieniądze są w kilka minut u bukmachera.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Tu również możemy korzystać z wpłat dzięki portfelom internetowym. Tutaj przesyłki pieniędzy są równie szybkie. Jeśli chodzi o drogę wypłaty to są one zazwyczaj takie same w jaki sposób wpłacaliśmy pieniądze. Same wpłaty są bardzo proste, ponieważ zaraz po zalogowaniu się na polskie zakłady bukmacherskie online mamy obok naszego nicka hasło „depozyt” lub „zrób wpłatę”. Wystarczy kliknąć na dany przycisk i wykonywać po kolei wszystkie kroki.

 

Jak wypłacić pieniądze czyli wygrane

Na to czeka każdy. Jest to równie proste co wpłaty. Jednakże tutaj już często musimy wejść w nasze konto i w zakładkę „wypłaty”. Wpisujemy kwotę, którą chcemy wypłacić i podajemy czy ma być to nasze konto bankowe, skrill czy inna metoda.

Warto tu również dodać, że często wypłaty są wykonywane np. na konto bankowe jeśli w taki sam sposób była wykonywana wpłata. Mając możliwość wyboru polecane są portfele internetowe, jak chociażby Skrill do którego również możemy posiadać kartę i płacić nią niemal wszędzie na całym świecie. Zaletą są przede wszystkim dość szybkie przelewy w przeciwieństwo do zwykłych przelewów bankowych, które mogą trwać nawet kilka dni.

Biorąc pod uwagę, że chodzi o polskie zakłady bukmacherskie online to ta ilość dni może być w niektórych przypadkach znacząca.

Jeśli chodzi o sam proces wykonywania wpłat i wypłat to jest on bardzo prosty. Zawsze znajdziemy zakładki w naszym koncie u bukmachera, w których to będziemy mogli wykonać owe procesy.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Tagged With :