Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Rynek bukmacherski w Polsce staje się coraz bardziej popularny. Obstawiający mają trudny wybór, ponieważ w tym momencie możesz stawiać zakłady na kilkanaście miejsc. Jacy są najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce? Kto oferuje najlepsze premie początkowe?

U kogo możemy znaleźć najwięcej promocji dla zwykłych graczy? Czyja oferta jest najszersza? W tym artykule odpowiadamy na wszystkie zadane pytania, rozwiewamy wątpliwości i wyjaśniamy, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego bukmachera.

Lista najlepszych bukmacherów

Bonusy powitalne są najważniejszą częścią szerokiej gamy zakładów. Poniżej przedstawiamy, jak takie kampanie inauguracyjne działają z najlepszymi legalnymi polskimi bukmacherami. Wybraliśmy osiem z nich: STS, Fortune, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LVBet i Totolotek.

2023

1. STS

Bukmacher STS oferuje nowym graczom trzy premie startowe o łącznej wartości 1260 PLN. Darmowy zakład – Darmowy zakład w wysokości 29 PLN cieszy się największym zainteresowaniem, ponieważ do jego otrzymania nie jest wymagany osobny wkład.

Jest to premia przyznawana natychmiast po rejestracji. Drugim działaniem jest cashback – bez ryzyka zakład w wysokości 31 PLN, tj. zwrot kursu za pierwszy brakujący kupon. Kolejnym bonusem powitalnym jest premia za pierwszą wpłatę do 1200 PLN. Bukmacher po prostu podwaja kwotę pierwszego depozytu. Przykład: płatność w wysokości 1000 PLN oznacza, że możesz otrzymać tę samą kwotę od STS jako prezent.

 

2. Fortuna

Bukmacher Fortuna przygotował również pakiet powitalny z trzema bonusami początkowymi dla nowych użytkowników. Ich łączna wartość wynosi 2230 PLN. Darmowy zakład u tego bukmachera to 20 PLN. Zamiast klasycznego darmowego zakładu gracze otrzymują punkty odpowiadające tej kwocie i mogą być wykorzystane do każdego kuponu w dowolnej konfiguracji.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Drugi bonus początkowy to zakład pozbawiony ryzyka w wysokości 210 PLN, który dotyczy pierwszego zakładu rozliczonego jako przegrany. Cashback oznacza, że wykorzystane pieniądze wracają na konto w przypadku błędu. Trzeci bonus powitalny dostępny w Fortunie to bonus depozytowy w wysokości do 2000 PLN. Oznacza to, że bukmacher daje graczom równowartość pierwszego depozytu. Po wpłaceniu 2000 PLN rzeczywista kwota gry wynosi 4000 PLN.

 

3. Betfan

Oferta początkowa bukmachera Betfan obejmuje dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 3100 PLN. Promocja Hay Returns to nic innego jak bez ryzyka zakład dla nowych użytkowników. Cashback – Wszyscy gracze, których pierwszy zakład zostanie uznany za nieudany, otrzymają zwrot 100 PLN.

Drugi bonus to „pakiet Pudzian”, który może wynosić nawet 3×777 PLN. W ramach kampanii, której twarzą jest Mariusz Pudzianowski, bukmacher nagradza pierwsze trzy wpłaty na konto i podwaja kwotę.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

 

4. Superbet

Bukmacher Superbet ma najwyższy na rynku wolny od ryzyka zakład, czyli 500 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym VIPKOD. To jedyna ale za to bogata oferta powitalna dla wszystkich nowych graczy. Cashback oznacza, że jeśli nie uda Ci się postawić pierwszego zakładu, możesz spodziewać się zwrotu do 500 PLN. Ważne jest, aby nie zapomnieć kodu promocyjnego wymienionego podczas rejestracji, bez którego ta oferta nie jest dostępna. Kod to VIPKOD

 

5. Etoto

Etoto oferuje nowym użytkownikom powitalny bonus od 100% do 1500 PLN. Innymi słowy, oznacza to, że podwoisz pierwszą płatność do maksymalnie 1500 PLN. Oprócz kwoty zaksięgowanej na koncie bukmacher przyznaje również podwójną część premii. Przy wpłacie 1500 PLN możesz liczyć na dodatkowe 1500 PLN (100% ekstra), więc łączna kwota na zakłady wynosi 3000 PLN.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

 

Cechy najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce

Strona internetowa

Najlepszy bukmacher musi po prostu mieć własną stronę bukmacherską. Punkty stacjonarne to większy (jak w przypadku STS lub Fortuna) lub mniejszy dodatek do podstawy zakładów online. Nie wszystkie licencjonowane, legalne firmy mają siedziby naziemne, ale wszystkie oprócz rumuńskiego Superbet oferują gry online.

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo to nic innego jak zakłady na żywo. Obstawianie bieżących wydarzeń jest bardzo popularne wśród graczy, ponieważ na przykład umiejętność reagowania na postępy w grze umożliwia dokładniejsze przewidywanie zdarzenia. Możesz znaleźć oferty bukmacherskie na żywo u dowolnego bukmachera online.

Powinno to być w dużej mierze takie samo, jak oferowanie zakładów przedmeczowych. Najlepszy bukmacher online charakteryzuje się tym, że różnica ta jest minimalna, a proponowane przez niego zakłady na żywo obejmują jak najwięcej dyscyplin i zakładów.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Oferta bonusowa

Bez odpowiednio przygotowanej i jasno wyjaśnionej oferty bonusów żadna firma nie powinna reklamować się jako najlepszy bukmacher online. Podstawą pakietu reklamowego są bonusy powitalne, które powinny ułatwić graczowi rozpoczęcie przygody bukmacherskiej na pewnej stronie.

Najpopularniejsze bonusy początkowe to: darmowy zakład (darmowy zakład), bez ryzyka zakład (cashback) i bonus od depozytu – od pierwszej, a czasem drugiej lub trzeciej wpłaty na konto. Nie tylko same bonusy są niezwykle ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji, który bukmacher online jest najlepszy.