Obstawianie KSW – tylko z Fortuną

Legalny bukmacher online Fortuna i Organizacja KSW (organizacja MMA), zaczęły kooperację. A to znamionuje typowanie walk KSW u tegoż buka. Na każdej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach prowadzonych przez Federację KSW. Bukmacher stworzył dla amatorów MMA liczne promocje, turnieje oraz zakłady nadzwyczajne, które znajdziecie w oficjalnych kanałach Fortuny.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Obstawiaj KSW z bukmacherem Fortuna

Trwałe rozwijanie partnerstw w biznesie jest dla nas fundamentalne w rozwoju nie tylko samej Federacji KSW, ale i całej dyscypliny sportowej. Niesłychanie się raduję, że do grona partnerów dołączył lider zakładów bukmacherskich w Polsce, który będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku krajowym, ale dodatkowo przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Bardzo raduję się z podjętej kooperacji oraz posiadam wiarę, że dostarczy ona obydwu organizacjom mnóstwo korzyści.” – odpowiada Martin Lewandowski, dyrektor Federacji KSW.

Sygnowanie układu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od długiego czasu oglądamy pokaźny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to szanowana a co więcej bardzo szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, wobec tego ufamy, że za sprawą tej kooperacji Fortuna umocni się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla wszelkich entuzjastów MMA oraz dotrze do jeszcze liczniejszej grupy ludzi obserwujących jakiekolwiek wydarzenie prowadzone przez Federację KSW.

Już teraz proponujemy największą ilość zakładów przed meczem i na żywo w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, że począwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa a także marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk prezes Fortuny.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana federacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) w Europie plus jedna z najbardziej słynnych na świecie. To teraz dodatkowo drugie obok Tour de Pologne polskie wydarzenie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach przeprowadzonych przez KSW w Polsce, Anglii tudzież Irlandii konkurowało przeszło 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat formuje historię europejskiego MMA, oferując najbardziej rozpoznawalne gale MMA na starym kontynencie. Organizacja propaguje tą dziedzinę i kształtuje jej sportowe sławy.

Ostatnio Spółka święci znaczne sukcesy: wyprawiła wzorcowo wtórą na świecie galę MMA pod względem frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a także nadzwyczajne gale za granicą – w Irlandii, Chorwacji bądź UK.

Obstawiaj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, sporej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady sportowe.

W Polsce ów legalnie działający bukmacher on-line prowadzi zakłady w kanale on line na www.efortuna.pl oraz w aplikacjach mobilnych na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej przeszło 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Typy na KSW masz choćby na: https://www.obstawianie.net/typy-na-ksw-ufc-mma.html

Tagged With :