Obstawianie KSW – tylko z Fortuną

Legalny bukmacher online Fortuna i Organizacja KSW (organizacja MMA), zaczęły kooperację. A to znamionuje typowanie walk KSW u tegoż buka.
Sygnowany 2-letni kontrakt obejmuje wszelkie gale KSW założone na 2020 a także 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach prowadzonych przez Federację KSW. Bukmacher stworzył dla amatorów MMA liczne promocje, turnieje oraz zakłady nadzwyczajne, które znajdziecie w oficjalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Obstawiaj KSW z bukmacherem Fortuna

Trwałe rozwijanie partnerstw w biznesie jest dla nas fundamentalne w rozwoju nie tylko samej Federacji KSW, ale i całej dyscypliny sportowej. Niesłychanie się raduję, że do grona partnerów dołączył lider zakładów bukmacherskich w Polsce, który będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku krajowym, ale dodatkowo przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Bardzo raduję się z podjętej kooperacji oraz posiadam wiarę, że dostarczy ona obydwu organizacjom mnóstwo korzyści.” – odpowiada Martin Lewandowski, dyrektor Federacji KSW.

Sygnowanie układu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od długiego czasu oglądamy pokaźny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to szanowana a co więcej bardzo szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, wobec tego ufamy, że za sprawą tej kooperacji Fortuna umocni się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla wszelkich entuzjastów MMA oraz dotrze do jeszcze liczniejszej grupy ludzi obserwujących jakiekolwiek wydarzenie prowadzone przez Federację KSW.

Już teraz proponujemy największą ilość zakładów przed meczem i na żywo w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, że począwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa a także marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk prezes Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana federacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) w Europie plus jedna z najbardziej słynnych na świecie. To teraz dodatkowo drugie obok Tour de Pologne polskie wydarzenie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach przeprowadzonych przez KSW w Polsce, Anglii tudzież Irlandii konkurowało przeszło 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat formuje historię europejskiego MMA, oferując najbardziej rozpoznawalne gale MMA na starym kontynencie. Organizacja propaguje tą dziedzinę i kształtuje jej sportowe sławy.

Ostatnio Spółka święci znaczne sukcesy: wyprawiła wzorcowo wtórą na świecie galę MMA pod względem frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a także nadzwyczajne gale za granicą – w Irlandii, Chorwacji bądź UK.

Obstawiaj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, sporej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady sportowe.

W Polsce ów legalnie działający bukmacher on-line prowadzi zakłady w kanale on line na www.efortuna.pl oraz w aplikacjach mobilnych na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej przeszło 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Typy na KSW znaleźliśmy dla przykładu na: https://www.obstawianie.net/typy-na-ksw-ufc-mma.html