Z okazji MŚ 2018 w TOTOLOTKU bonus 1000zł za wpłatę + 20zł bez depozytu! Szczegóły...

typowanie-przez-internetCo tak naprawdę hamuje wielu ludzi, by zacząć typować mecze?

Myśl, że każda osoba, która typuje wydarzenia sportowe to hazardzista?

A może wiedza na temat zespołów i sportowców?

Jeśli tylko ta druga opcja to uwierz, że nie trzeba posiadać wiedzy sportowej, by obstawiać mecze czy wyniki końcowe wydarzeń sportowych i co najważniejsze – wygrywać! Będąc bezrobotnym i szukając bezskutecznie pracy z pewnością cieszyłaby się minimalna pensja zarobiona w kilka dni.

 

Trzeba jednak spełniać kilka wymagań by obstawiać mecze u bukmacherów …

Pierwsze i chyba najważniejsze to ukończone 18 lat. Jeśli jesteś niepełnoletni to zapomnij o typowaniu, ponieważ dowód osobisty jest zazwyczaj wymagany przy weryfikacji konta. Posiadając dokument tożsamości możesz założyć konto u internetowego bukmachera. Ostateczny wybór którego bukmachera wybrać należy do każdego z nas indywidualnie.

Mimo tego, że większości z nich kusi powitalnymi bonusami za samą rejestrację na ich platformach do zawierania zakładów to my sami musimy najpierw wnieść wkład własny. Ile? Już 10 czy 20 złotych to dobry początek i to u większości wystarczy.

 

No dobrze, ale co obstawiać na zakładach bukmacherskich skoro nie mamy zielonego pojęcia o sporcie?

Fora internetowe i blogi bukmacherskie (jak nasz) – to one są kopalnią wiedzy. Na większości z nich są pisane gotowe typy przez wielu typerów. Oczywiście nie bierzmy ich wszystkich do siebie. Wybierajmy te, które są odpowiednio uzasadnione.

Często typerzy zakładają oddzielne wątki, gdzie prowadzą swoje dzienniki. Stamtąd też możemy wywnioskować jaką mają skuteczność. To darmowa opcja na wygrywanie zakładów bukmacherskich bez wiedzy sportowej.

 

Jest jeszcze druga opcja, a jest nią kupowanie typów. Tutaj należy jednak bardzo uważać, ponieważ w sieci jest wielu oszustów, którzy po wpłaceniu niemałej gotówki przestają się do nas odzywać. Dlatego też jeśli już decydujemy się na ten krok to kupujmy pakiety o najniższej stawce. To dwie główne opcje, aby wygrywać zakłady bukmacherskie bez większej wiedzy sportowej.

Tak naprawdę każdy laik może znaleźć tutaj swoją szansę na wygraną. Będąc jednak zupełnie początkującym i faktycznie nie mając żadnego pojęcia o sporcie nie stawiajmy na początek zbyt dużych kwot.

 

Pamiętajmy, że mało kto podczas typowania meczy ma 100% skuteczność – bo liczy się ogólnie zysk w roku.