Największy polski bukmacher = bonus bez depozytu!

Esport u bukmacherów – LVBET

Dodane w Blog Brak komentarzy

Obstawianie eSportu to atrakcyjny sposób na zarabianie on-line – pod warunkiem iż chociaż szczyptę mamy o tym wiedzę.
Naturalnie solidna część buków w Polsce oferuje zakłady bukmacherskie na Esport, a w owej grupie jest niewątpliwie LVBET.

Który ostatnio uruchomił specjalną zakładkę esportową z obszerną propozycją kursów live oraz opcją obserwowania batalii na żywo. Aktualnie gracze mogą korzystać z rzeczonej zakładki na własnych telefonach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Zakłady na esport w LV BET

Oglądanie i typowanie esportu na telefonie w życiu nie było szybsze. Aktualnie odrębna zakładka esport osiągalna jest w praktycznym położeniu – na poświęconej graczom podstronie.
Włączenie rzeczonej funkcjonalności w dużej mierze skróci czas niezbędny na sklecenie kuponu oraz uprości wypatrzenie najlepszych wydarzeń w najbardziej ciekawych rozgrywkach.

Nowym etapem modyfikacji w wersji mobile LVBET było wdrożenie odtwarzania streamów z przeróżnych wydarzeń live w ramach spotkań eSportowych. Dotychczas przystępne były one jedynie w edycji na pecety LV BET, obecnie najistotniejsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends i wiele innych będzie można odtwarzać także na ekranach telefonów i padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – prężny

LVBET raz po raz mocniej rozwija się na esport, dziś wykonujemy to z ogromną energią. Cały czas chcemy się rozwijać w owym kierunku, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w edycji na komórkę jest tego odpowiednim przykładem.
Poprawiamy nie wyłącznie nasz produkt, ale także rozszerzamy swoją aktywność na nowych rynkach, do których z pewnością zdołamy zaliczyć esport – powiedziała Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Ów legalny bukmacher online działa na lokalnym rynku od ponad trzech lat. Póki co spółka zaangażowała się w rozbudowę przeróżnych dyscyplin a także paru klubów piłkarskich. LVBET jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto formalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź.

Oprócz tego, „wszedł” w patronat krajowej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę