Strony bukmacherów: www.etoto.pl - www.efortuna.pl - www.iforbet.pl - www.lvbet.pl - www.milenium.pl - www.sts.pl - www.totolotek.pl

Jak wzbogacić się na zakładach wzajemnych – opinie o EKSPERT+

Dodane w Blog przez Brak komentarzy

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on-line Fortuna rozszerza tegoroczną nawałnicę produktową oraz co chwila rozszerza promocję dla graczy mecze przez internet.

Parę dni po powiększeniu zakresu wygranej na 1 kuponiku aż do 601 000 PLN – wprowadza dodatkowe udogodnienie – EKSPERT+.

Ta nowość przyzwoli Typującym na powiększenie osobistej ostatecznej nagrody – nawet do 33% i na uzyskanie bonusu – chociażby do pięć 000 PLN.

Następnie produkt EKSPERT+ to typ zakładu bukmacherskiego 1×2, w jakim typujący mecze zdoła obstawić od ośmiu do chociażby 20 zajść, przeważnie dotyczących pojedynków futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a ale też innych rozgrywek kontynentalnych.
Jeśli chodzi o właściwą ilości wariantów na taśmie zdoła on zyskać bonus do ewentualnej zwycięstwa:

– 8 oraz 9 meczów na taśmie – bonus kursowy 1.11 (po prawdzie – +11% do zwycięstwa),
– 10 oraz 11 meczów na taśmie – bonus kursowy 1.22 (+22% do triumfu),
– min. 12 zdarzeń na taśmie – bonus kursowy 1.33 (+33% do finalnego triumfu).

W dodatku, jeżeli Użytkownikowi uda się wytypować należycie jakiekolwiek mecze, niezależnie od ich ilości na taśmie, to do jego nagrody dopisuje się bonus pięć tysięcy PLN (do rozdziału pomiędzy wszelkich obstawiających jacy trafią poszczególnego EKSPERTA+.

Twór EKSPERT+ to druga z czterech nowości zaproponowanych przez Fortunę w toku listopadowej akcji „Produkt+”. W minionym tygodniu informowaliśmy o powiększeniu pułapu zwycięstwa na 1 kuponie – do 601 000 PLN, co jest aktualnie najwyższą przewidywalną nagrodą w Kraju świadczoną przez legalnego bukmachera.

Do tego mamy dla Was wspaniałe nowości, bowiem w przyszłym tygodniu pokazana zostanie następna nowość na stronie www.fortuna.pl, wpasowana z myślą o Graczach tego bukmachera online.

Jeśli nie masz jeszcze konta gracza na fortuna.pl – to od jakiegoś czasu rozdajemy po 10 LN za samo uruchomienie konta (dodatkowo poza tym do 400 pln za początkowy depozyt!
Więcej informacji pod tym odsyłaczem.

, ,

Comments are closed.