Bonus bez depozytu od LV BET! Sprawdź

Obstawianie wyborów prezydenckich

Czas wyborów prezydenckich to godzina głosowania. Sprawdźmy jak bukmacherzy obstawiają wyniki wyborów na prezydenta RP…

W tym tygodniu będzie miała miejsce I tura wyborów prezydenckich. W związku z tym legalni bukmacherzy w Polsce, a w tym i BETFAN.PL oferują multum zakładów specjalnych połączonych z wyborami, jakim stopniowo poczyna żyć już cała Polska.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

DUDA CZY TRZASKOWSKI?

Na wstępie wystartujmy od tego, co najważniejsze. U owego legalnego polskiego buka zdołacie grać na zakładach, który kandydat wygra wybory o fotel prezydenta Polski. Dotychczas faworytem jest oczywiście Andrzej Duda, jaki możliwie w każdym sondażu okupuje pierwszą lokatę w porównaniach.

Aczkolwiek od czasu Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla pretendenta popieranego przez PO w znacznym stopniu wzrosło. Tak bardzo, iż w niektórych zapowiedziach pokonuje on nawet dzisiejszego prezydenta. Naturalnie trochę, lecz jednak.

Bukmacherzy BETFAN oczekują, iż na 54% pokona przeciwników Duda. Szanse na to iż zwycięży Trzaskowski szacowane są na nieomalże 44%.
Wszakże Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz zdołają oczekiwać w przybliżeniu 10% poparcia, to nie mają realnie najmniejszych sposobności na to, ażeby dotrzeć do II rundy.

Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy choćby Stanisław Żółtek. Chociaż tenże ostatni kandydat na skutek programu „Menelowe+” może według bukmacherów online finalnie uzbierać pewnie ze 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalni bukmacherzy w Polsce dopuszczają do tego sposobność obstawiania, jaka będzie obecność społeczeństwa w I fazie wyborów, jak dużo aspirantów ogółem pozyska chociaż 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą rezultaty wszelkich person konkurujących o rolę głowy państwa. Bez dwóch zdań wiemy, iż prawie na pewno będzie II tura. Co istotne, w tej chwili dziś zdołacie grać na zakładach, jaki rezultat dostaną w niej Duda oraz Trzaskowski, którzy zapewne na pewno się w niej pojawią.

Koniec końców: wszelkie typy, które potrzebowalibyście znaleźć odnośnie do wyborów prezydenckich odnajdziecie na pod adresem www.betfan.pl.
Na pewno jest tak mnóstwo możliwości iż którykolwiek użytkownik znajdzie coś praktycznego do obstawiania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje